0 535 599 70 84        Ertuğrul Mah. 2. Bağlar Sk. No 10/B   BERGAMA

        2001 ‘de Bergama’da kurulan Bergama Veteriner Kliniği ; petinizin hastalıklarını önlemek amacıyla hekimlik, koruyucu hekimlik, hastalık hallerinde muayene-teşhis-tedavi , gerekli durumlarda her türlü cerrahi operasyon gibi tüm operatif uygulamaları daima çok temiz ve ferah ortamında ,konforlu ve huzurlu bir şekilde hizmet vermeyi sunmayı kendine ilke edinmiştir. Kınık, dikili, çandarlı ve Bergama’da tanınan, kurumsal bir kültürü, bilimsel bir farkındalığı, sürekli kendini bilimsel olarak geliştiren, bilimsel çalışmaları takip eden personeli ile siz pet sahiplerinin tereddütsüz dostlarını emanet edebileceği veteriner kliniği olmak vizyonumuzdur. Siz evcil hayvan sahiplerine ve minik dostlarınıza daha iyi kaliteli hizmet verebilmek için biz buradayız…

Bilindiği üzere evcil hayvanlar yaşam şekilleri göz önüne alındığında viral hastalıklar başta olmak üzere bakteriyel ve paraziter hastalıklara oldukça açıklardır. Evcil dostlarınızı bazı bulaşıcı viral ve bakteriyel hastalıklardan korumanın en kolay ve ekonomik yolu onları Bergama veteriner kliniğinde düzenli olarak aşılatmanızdır. Özellikle evcil hayvanlarda viral hastalıkların spesifik bir tedavisi ne yazık ki bulunmamaktadır. Viral hastalıklarda ölüm oranı çok yüksektir.

Evcil hayvanlarda yeni doğan yavruların, annelerini emmeleri çok büyük önem taşır. Aşılanan anneyi yeteri kadar emen yavrular ilk 4-6 hafta hastalıklara karşı direnç gösterir. İlerleyen zamanda emzirmenin azalması ve hatta bitmesiyle kedi veya köpeğiniz, ölümcül seyredebilen bu bilhassa viral hastalıklara kolaylıkla yakalanabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için kedi-köpeklerin aşılanmaya bir an önce başlaması gerekmektedir. Eğer kedi-köpeğiniz ilk defa aşılanacaksa aşılar belli aralıkla iki doz olarak uygulanır, daha sonra yıllık tekrarları yapılarak bu hastalıklara yakalanma olasılıkları ortadan kalkar.

Başa dön
7/24 İletişim