0 535 599 70 84        Ertuğrul Mah. 2. Bağlar Sk. No 10/B   BERGAMA

Bergama da bulunan Anadolu veteriner Kliniğimizde 160 KW gücünde olan röntgen cihazımızla kemik doku , yumuşak doku ve ya vucutta tüm dokularda cr röntgen çekimi ile gerektiğinde beşeri kontrast maddeleri oral veya parenteral olarak damar yolu veya vuçüt sondalama yöntemlerini kullanarak ilaçlı ve ilaçsız röntgen tetkiki yapılmaktadır. Bergama veterinerler olarak bulunan nöbetçi veteriner kliniği olarak bizler 24 saat üzerine çalışıyoruz.

Bergama Veteriner de Röntgen Hizmeti:

Bilindiği üzere Bergama nöbetçi Anadolu veteriner kliniği hastalarının aşılama ve zararlılara karşı paraziter mücadele programları kolay vet olarak bilinen bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu veteriner program tarafından takip edilir. Hasta sahiplerimizin  kedi ve köpeklerinin aşılama ve tedavi programları karnelerine işlenerek bilgilendirilir ve hastalar  randevular zamanı geldiğinde tekrar kısa mesajla gsm operatörü hasta sahiplerimize hatırlatılır.

Tedavi ,aşılama ve paraziter mücadele programları tamamen hayvan sahibi özel olarak kedinizin ya da köpeğinizin yaşam ortamına ve bu ortamın taşıdığı risk faktörlerine göre belirlenir. Böylece hem bilindiği üzere dostlarınız hem de sizler için en güvenli ve en ekonomik koruyucu ve tedavi hekimlik uygulaması gerçekleştirilmiş olur. Bergama veteriner kliniği olarak bizler her zaman size hizmet olarak varız.

Bergama Acil Nöbetçi Veteriner Kliniği
Başa dön
7/24 İletişim